Chapeu De Sol Hotel
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eten op locatie Restaurant |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chapeu De Sol Hotel Central do Maranhao met 10 kamers biedt ook draadloos internet in de hele accommodatie.
Gasten kunnen naar Sao Jose de Ribamar gaan, die is 75 km van het comfortabele hotel in Central do Maranhao.
De kamers van dit hotel hebben een eetgedeelte, samen met airconditioning voor uw gemak. De badkamer is voorzien van een apart toilet en een douche. U kunt ook gebruikmaken van een apart toilet en een douche in de privébadkamers.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Restaurant
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Chapeu De Sol Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Chapeu De Sol Hotel te komen. - ❓
Is er een parkeerplaats bij comfortabele Chapeu De Sol Hotel?
Ja, comfortabele Chapeu De Sol Hotel biedt privéparkeren gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Chapeu De Sol Hotel?
Klanten van Chapeu De Sol Hotel moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in comfortabele Chapeu De Sol Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in comfortabele Chapeu De Sol Hotel is $32. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Hebben de kamers van Chapeu De Sol Hotel een werkruimte?
Ja, in sommige kamers vind je een werktafel in Chapeu De Sol Hotel.